наші ідеї

Ефективність

Iнтелект

Стиль

Ергономічна, безшумна, інтуїтивно зрозуміла та безпечна побутова техніка Hotpoint пропонує розумні концепції та забезпечує максимальний комфорт у Вашій оселі. Строгий вишуканий стиль, турбота про довкілля і постійне прагнення до якості та оновлення - все це характерно для побутової техніки Hotpoint: прилади для прання та догляду за одягом, прилади для миття столового посуду та для зберігання і готування їжі не тільки відображають всю унікальність кожної домівки , але й гарантують високі стандарти продуктивності, низький рівень споживання енергії та неперевершене функціонування.

Ефективність

Iнтелект

Стиль

Новий погляд на техніку
Не просто цикли прання - це нові концепції дбайливого ставлення до тканин; не просто зберігання харчів - це ідеальна атмосфера підтримувати харчі свіжими; не просто автоматичні програми готування - це найкращий спосіб проявити свої творчі здібності на кухні. Завдяки нашому досвіду, постійним дослідженням та розробкам ми пропонуємо інтелектуальну і високоякісну техніку, яка гарантує відмінний результат.

Інновації
Наша унікальність полягає в тому, що ми добре знаємо і розуміємо потреби наших споживачів. Це дозволяє нам створювати дійсно передові технології, які повністю змінюють стиль взаємодії людини з побутовою технікою та забезпечують найвищий рівень продуктивності, що покращує повсякденне життя.

Эко-свідомість
Розумність техніки це також нові технології, спрямовані на зменшення використання електроенергії та води. Наша передова техніка забезпечує відмінні результати і дозволяє Вам заощаджувати цінні ресурси та енергію.

функціональний дизайн

В дизайні наших приладів відтворено ідеальну рівновагу між Споживчими потребами і нашим бажанням Задовольнити ці потреби. Це - прояв не лише унікального, особливого стилю, але й постійного пошуку функційності: ергономічності та простоти.

Якість у деталях
Майстерність та елегантність у кожній деталі створює гармонійний і неповторний стиль, підкреслюючи нові риси, що означають новий підхід до щоденного життя, допомагаючи робити його оригінальнішим, сприятливішим і приязнішим.