дизайн

Побутова техніка Hotpoint - це поєднання стилю, дизайну та технологій

Побутова техніка Hotpoint - це синонім еволюції та авангарду у стилі й дизайні. Завжди здатна зрозуміти потреби й очікування споживачів, вона пропонує нові естетичні лінії і технічну ефективність тим, кому до вподоби інтенсивний ритм виконання домашніх справ. Постійна робота та інтуїтивні відчуття дизайнера Макіо Хасуіке знайшли своє відображення у стилі й дизайні побутової техніки Hotpoint. Його досвід і творче мислення втілюються в прилади з сучасними лініями та незабутніми формами, в прилади надійні та функційні, що поєднують в собі високі технології та найостанніші ідеї.

Нагороди та визнання

Нагороди та визнання - Aqualtis
Сучасний і вишуканий дизайн, продумані деталі, елегантність і ергономічність. Пральні машини Aqualtis є приємні на вигляд і прості у користуванні. Барабан, нахилений під кутом 8°, та інтуїтивно зрозумілі елементи керування дають змогу бачити та регулювати всі стадії прання білизни в пральних машин Aqualtis.
Нагороди та визнання - Good design
Холодильник 4-Door Fridge Freezer від компанії Hotpoint отримав у 2009 році нагороду за найкращий промисловий дизайн на нагородженні Good Design Awards, організованому чиказьким музеєм Архітектури та Дизайну та Европейським центром архітектури, дизайну та містобудівництва. Холодильник 4-Door Fridge Freezer, перший холодильник із 4-ма дверцятами та абсолютно новим дизайном, удостоєно цієї престижної нагороди!
Нагороди та визнання - Grand Designs
Пічка Hotpoint шириною 48-см , дизайн якої розробив Макіо Хасуіке, отримала нагороду від журналу Grand Designs в категорії "Технології для дому" за розвиток новітніх технологій у побуті. Ці престижні нагороди на виставці "Grand Designs Live" в Лондоні, яка має велике значення для всіх, хто цікавиться дизайном і оформленням домівок, отримує побутова техніка за втілення в ній найпередовіших технологій.