пральні машини Hotpoint AQ94F 29D EU

AQ94F 29D EU


Опис моделi
Клас енергоефективності : A+++
Клас віджиму : B
Швидк. оберт. (об./хв.) : 1200
Енергоспоживання (кВт/рік) : 198
Споживання води (л/рік) : 12509
Залишкова волога після віджиму (%) : 53
Рівень шуму (дБ) : 52

Програми
Кількість програм : 16
Прання вовни (Woolmark Platinum Care)
Програма прання вовни
Еко цикли
Цикл прання пухових ковдр
Цикл прання постільної білизни та рушників (Bed @ Bath)
Усунення плям
Анти аллергия плюс
Ультра Деликатная
Делікатні вироби
Сорочки

Опції
Регуляція швидкості віджиму
Відключення циклу віджиму
Суперпрання (Super Wash)
Додаткове полоскання
Пауза Вімк./Вимк.
Блокування панелі управління

Додаткові характеристики
Direct Injection
Технологія Digital Motion
Таймер відкладеного старту
Ecotech

Додаткові характеристики
Завантаження (кг) : 9
Об'єм барабана (л) : 71
Панель управління : Цифровий дисплей
Колір : Білий
Antimicrobial Seal
Відчиняння дверцят 180°

Габарити
Габарити, ШхГхВ (мм) : 595 x 616 x 850
Вага (кг) : 75.8

Спеціальні функції


Direct Injection
Завдяки технології прямого вприскування ""Direct Injection"", з перших хвилин миючий засіб змішується з водою і перетворюється на пральний мус, що збільшує ефективність прання більш ніж на 60%, в порівнянні з традиційними пральними машинами. В результаті, ви знижуєте температуру прання до 20 ° С - 40 ° С, що дозволяє прати разом, як білі так і кольорові тканини. Прання при низькій температурі покращує збереження кольору тканин і продовжує життя виробу.

Обережне прання вовни
Обережне прання високоякісної вовни (режим Woolmark Platinum Care) - це найвищий сертифікат, виданий компанією Woolmark, бренду, який досяг таких високих стандартів якості, що випущені під цим брендом пральні машини можуть прати речі з наличкою "лише ручне прання". Такий результат досягнуто завдяки унікальній і запатентованій системі прання, під час якого волокна не труться. Завдяки цьому речі залишаються м'якими навіть після 20 циклів прання.

Ecotech
Позначка Ecotech вирізняє побутову техніку, яка відповідає найвищим стандартам щодо енерговитратності. Пральні машини Ecotech - це гарантія високих стандартів з огляду на продуктивність, низький рівень енергоспоживання та неперевершену функційність.

Aqualtis
Пральні машини Aqualtis, ідеальні з будь-якої точки зору, створено, щоб запропонувати щось особливе: вони доглядають, оберігають і балують одяг по-особливому красиво з максимальними заощадженнями і електроенерії мінімальним впливом на довкілля. Aqualtis має цілу низку моделей для догляду за Вашим одягом, оснащених програмами та функціями для зручного завантажування та використання простору, серед яких представлено модель вузької пральної машини Slim (глибина 47 см), яку можна оптимально розмістити навіть, якщо у Вас мало місця.

Цикли екологічно чистого прання
Завдяки циклам екологічно чистого прання бавовни, синтетичних речей, швидке прання за 30 хв. (Eco Cotton, Eco Synthetics, Eco Rapid 30') можна досягти ідеальної чистоти білизни навіть у разі прання в холодній воді. Оснащення пральних машин цими циклами стало можливим внаслідок оптимізації обертання барабана, у результаті чого покращилася якість прання й стало можливим заощадження понад 50% електроенергії.