пральні машини Hotpoint AQ105D 49D EU/B

AQ105D 49D EU/B


Опис моделi
Клас енергоефективності : A+++
Клас віджиму : B
Швидк. оберт. (об./хв.) : 1400
Енергоспоживання (кВт/рік) : 180
Споживання води (л/рік) : 12971
Залишкова волога після віджиму (%) : 53
Рівень шуму (дБ) : 52

Програми
Кількість програм : 16
Прання вовни (Woolmark Platinum Care)
Програма прання вовни
Цикл прання пухових ковдр
Усунення плям
Анти-алергія
Ультра Деликатная
Делікатні вироби
Білий
Темні речі
Сорочки

Опції
Регуляція швидкості віджиму
Відключення циклу віджиму
Суперпрання (Super Wash)
Додаткове полоскання
Таймер відкладеного старту
Пауза Вімк./Вимк.
Блокування панелі управління

Додаткові характеристики
Direct Injection
Технологія Digital Motion
Таймер відкладеного старту
Ecotech

Додаткові характеристики
Завантаження (кг) : 10
Об'єм барабана (л) : 71
Панель управління : Дисплей
Колір дверцят : срiблястий
Antimicrobial Seal
Відчиняння дверцят 180°

Габарити
Габарити, ШхГхВ (мм) : 595 x 616 x 850
Вага (кг) : 75.8

Спеціальні функції


Direct Injection
Завдяки технології прямого вприскування ""Direct Injection"", з перших хвилин миючий засіб змішується з водою і перетворюється на пральний мус, що збільшує ефективність прання більш ніж на 60%, в порівнянні з традиційними пральними машинами. В результаті, ви знижуєте температуру прання до 20 ° С - 40 ° С, що дозволяє прати разом, як білі так і кольорові тканини. Прання при низькій температурі покращує збереження кольору тканин і продовжує життя виробу.

Обережне прання вовни
Обережне прання високоякісної вовни (режим Woolmark Platinum Care) - це найвищий сертифікат, виданий компанією Woolmark, бренду, який досяг таких високих стандартів якості, що випущені під цим брендом пральні машини можуть прати речі з наличкою "лише ручне прання". Такий результат досягнуто завдяки унікальній і запатентованій системі прання, під час якого волокна не труться. Завдяки цьому речі залишаються м'якими навіть після 20 циклів прання.

Anti Allergy
The Anti-Allergy programme washes in-depth without stress to fabrics and removes most of the allergens that irritate skin. Dirt and allergens are removed in two separate stages: the heating up of the water at the start of the cycle and the subsequent maintaining of the temperature at 60° C.Hotpoint products have obtained “Allergy UK” approval, testifying to their effective reduction of pollens and dust mites on the basis of measurements collated with scientific testing results.

Ecotech
Позначка Ecotech вирізняє побутову техніку, яка відповідає найвищим стандартам щодо енерговитратності. Пральні машини Ecotech - це гарантія високих стандартів з огляду на продуктивність, низький рівень енергоспоживання та неперевершену функційність.

Aqualtis
Пральні машини Aqualtis, ідеальні з будь-якої точки зору, створено, щоб запропонувати щось особливе: вони доглядають, оберігають і балують одяг по-особливому красиво з максимальними заощадженнями і електроенерії мінімальним впливом на довкілля. Aqualtis має цілу низку моделей для догляду за Вашим одягом, оснащених програмами та функціями для зручного завантажування та використання простору, серед яких представлено модель вузької пральної машини Slim (глибина 47 см), яку можна оптимально розмістити навіть, якщо у Вас мало місця.