Нова колекція вбудованої техніки Hotpoint

Нова колекція вбудованої техніки Hotpoint

Покращенна функціональність, надзвичайні результати та аутентичний дизайн вичерпно характеризують новую лінію вбудованої техніки Hotpoint. Ця техніка створена для тих, хто прагне відкрити для себе новий вимір смаку та подарувати своїй кухні елементи унікального, ексклюзивного та персонального стилю.Це можливість отримати різні емоції та різний досвід кожен раз.

 • Вбудовані духові шафи

  Перетворіть приготування їжі в новий досвід . Нові вбудовані електричні духові шафи Hotpoint забезпечують відмінні результати завдяки безлічі передових технологій, які дозволять вам висловити свою творчість на кухні.

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶

 • Вбудовані газові варильні поверхні

  Рівномірне нагрівання для насиченого смаку Ваших страв у кожному рецепті. Нова вбудована газова поверхня забезпечує ідеальний розпоідл тепла і швидше приготування їжі.

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶

 • Вбудовані індукційні варильні панелі

  "Екстраординарні результати завдяки повному контролю тепла. Індукційна варильна поверхня з HD Flexi Zone забезпечує відмінні результати, гарантуючи постійно високу температуру, рівномірне і швидке приготування їжі і максимальну свободу управління."

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶

 • Кухонні витяжки

  Задоволення від вільного самовираження на кухні. Нова витяжка Hotpoint абсорбує сторонні запахи без зайвого шуму.Фільтр забезпечує надзвичайну продуктивність що має незрівнянні результати.

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶

 • Вбудована мікрохвильова піч

  "Від закусок до десертів: відмінне меню всього за кілька хвилин. Нова вбудована мікрохвильова піч гарантує унікальне приготування їжі для всіх Ваших страв, завдяки програмам, що охоплюють усі види рецептів."

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶

 • Вбудовані холодильники

  Джерело свіжості. З новими вбудованими холодильниками Ви будете впевнені, що Ваша їжа буде смакувати з такою самою свіжістю, як і в перший день, і цілком природно: більше продуктивності - більше свіжості.

  ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ▶